عاملان قتل جاده نمین _ فندقلو دستگیر شدند + توضیحات کامل پلیس

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، کارآگاهان پلیس، عاملان قتل خانم 30 ساله که جسدش در جاد... با عنوان : عاملان قتل جاده نمین _ فندقلو دستگیر شدند + توضیحات کامل پلیس بخوانید :

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، کارآگاهان پلیس، عاملان قتل خانم 30 ساله که جسدش در جاده نمین _ فندقلو کشف شده بود را شناسایی و دستگیر کردند.

روز دوشنبه هفته جاری بود که جسد زن جوانی در حوالی روستای سولا از شهرستان نمین و بدون پوشش کشف شد که بلافاصله فرمانده انتظامی شهرستان به همراه اکیپهای تخصصی پلیس، دادستانی و بازپرس ویژه قتل در محل حاضر و به بررسی ابعاد مختلف موضوع پرداختند.
 

توضیحات تکمیلی پلیس اردبیل در خصوص جسد کشف شده و عاملان قتل در ذیر آمده است؛

در پی کشف جسد خانمی به هویت معلوم در جاده نمین _ فندقلو، کارآگاهان تحقیقات ویژه خود را از اولیای دم آغاز و در پیگیری سرنخها دریافتند که دو روز قبل از کشف جسد، فردی ناشناس با استفاده از گوشی متوفی با منزل وی تماس برقرار و اعلام کرده است نامبرده در نزد وی و در یکی از شهرستانهای اردبیل می باشد که قصد ازدواج با یکدیگر را دارند.

اولیای دم با تصور موضوع ازدواج، از اعلام فقدانی وی به مراجع انتظامی خودداری می کنند.

کارآگاهان با بررسی سرنخهای به دست آمده، خودروی سمند بژ رنگی را تحت مالکیت فردی با هویت معلوم در آبی بیگلو شناسایی و با بررسی سوابق اخلاقی و رفتاری وی، طی هماهنگی قضایی مشارالیه را دستگیر و در بازرسی از خودرو، یکی از سرنخها که پوکه سیم کارت بوده را کشف و ضمیمه پرونده می کنند.

در تحقیقات به عمل آمده از مظنون، وی ابتدا منکر قضیه شده ولی در مواجهه با مدارک و مستندات متقن پلیس، در نهایت لب به اعتراف گشوده و راز جنایت خود را با همکاری یکی از دوستانش فاش ساخت.

متهم اعلام داشت: از طریق یکی از دوستانش به هویت معلوم با متوفی آشنا شده و با پیشنهاد دروغین ازدواج وی را فریب داده و طی هماهنگی قبلی فیمابین، او را به منزل مسکونی خالی از سکنه خود انتقال و دو شبانه روز نامبرده را در آن محل نگهداری کرده است.

با توجه به اینکه متهم هویت خود را بنام حسین به متوفی اعلام کرده بوده و از بیان نام و مشخصات دقیق خویش خودداری می کرده است، متوفی در زمان حضور در منزل، مدارک شناسایی متهم را یافته و هویت پنهان و اصلی وی را شناسایی می کند.

نظر به اینکه هیچ‌یک از متهمان قصد ازدواج با مقتول را نداشته و برای سو استفاده از وی، او را فریب داده بودند، طی اعتراض و پرخاشگری مقتول، در جهت رهایی از دست وی به بن بست رسیده و در هنگام شب، متهم ن.ذ به تنهایی و با دستان خود با ایجاد فشار بر گلوی مقتول وی را به قتل رسانده  و با انتقال جسد به خودرو، به سمت شهرستان نمین حرکت و در مسیر راه مقتول را در حریم جاده رها می نماید...

متهم دیگر پرونده نیز طی تحقیقات پلیسی، اظهارات همدست خود را تایید کرد.

در نهایت و در کمتر از 72 ساعت پس از وقوع جنایت، متهمان دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

منبع: http://sabalaneh.ir/news/70614

معرفیعاملان,جاده,نمین,فندقلو,دستگیر,شدند,توضیحات,کامل,پلیس,...
ما را در سایت معرفی دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : پنجشنبه 23 شهريور 1396 ساعت: 4:09